Turniej piłki plażowej - 16.08.2020 r.
Zgłoszenia przyjmujemy do 7.08.2020 - mail. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGULAMIN

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

plakat pilka plazowa 2020 1

uid 32f183dee01eea9a8d0e488f1959e9de1595869172607 width 900 play 0 pos 0 gs 0 height 506To wyjątkowy plebiscyt, bo kapituła oceniała zgłoszenia osób i instytucji, które szczególnie ciekawie prezentowały kulturę w czasach koronawirusa. Dlatego w tym roku, laureaci otrzymali symboliczną, złotą piłkę w koronie.

Według wielu siódemka to szczególna liczba i niejednemu szczęście w życiu przyniosła. Tak było i tym razem. Wyjątkowa, siódma edycja plebiscytu odbyła się mimo pandemii koronawirusa. A do walki o symboliczną złotą piłkę w koronie stanęło siedmioro potencjalnych zwycięzców.

Choć złota piłka kojarzy się z piłką nożną, to nie o sport, ale o kulturę tu chodzi. Organizatorzy, czyli gorzowski oddział Telewizji Polskiej oraz Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gorzowie, chcieli wyróżnić tych, którzy mimo pandemii się nie poddali. Zwyciężyło Gminne Centrum Kultury z Kargowej.

Galę plebiscytu na naszej antenie można będzie zobaczyć w czwartek o 18.50.

ANKIETA

REGULAMIN

pociag do lata

 

Księgarnia Maruszewski w Kargowej informuje, że 17 czerwca rozpocznie sprzedaż powieści Zofii Mąkosy pt. „Dolina Nadziei”.

zofia makosa

Zbiórka na schronisko w Zielonej Górze. Zbiórka trwa do 10.06.2020 r. od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 14.00. Prosimy o zostawienie darów przed głównym wejściem  do GCK Kargowa ul. Browarna 7.

zbiorka dla schroniska

dzien matki1

plakat wirtualne gck

IMG 3828Piątkowym późnym popołudniem 6 marca 2020 r. w Gminnym Centrum Kultury w Kargowej obchodzono Dzień Kobiet z kabaretem, na który przybyły licznie mieszkanki gminy Kargowa. Na sali widowiskowej zgromadzonych ponad 150 pań tradycyjnie piękną różą witał Burmistrz Kargowej Jerzy Fabiś do którego dołączył przewodniczący Rady Miejskiej w Kargowej Łukasz Pokorski. Przed rozpoczęciem części artystycznej dyrektor GCK w Kargowej Waldemar Ligma, burmistrz Kargowej Jerzy Fabiś oraz przewodniczący Rady Miejskiej w Kargowej Łukasz Pokorski złożyli wszystkim Panią serdeczne życzenia. Po tym miłym akcencie przez blisko godzinę rozbawiał wszystkie Panie Kabaret Kałasznikof znany z wielu programów telewizyjnych oraz kabaretowych.