Klasyka po obu stronach Odry 16-17.11.2019 r., godz. 18.00. Bezpłatne wejściówki do odbioru w GCK Kargowa ul. Browarna 7, tel. 68 35 25 041.

klasyka fortepiany 2019

529 37GMp Tuei ieSu Informujemy, że od 29.10.2019 r. Sztab WOŚP przy Gminnym Centrum Kultury w Kargowej będzie przyjmował zgłoszenia na wolontariuszy XXVIII Finału WOŚP. Karty zgłoszeń można nabyć w GCK Kargowa przy ul. Browarnej 7, na stronie www.gok.kargowa.pl. Wypełnione karty zgłoszeń należy dostarczyć do Gminnego Kultury w Kargowej do 15.11.2019 r.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy

Szef Sztabu
Sławomir Kaczmarek

1. Karta Wolontariusza WOŚP 2020 OSOBY PEŁNOLETNIE

2. Karta Wolontariusza WOŚP 2020 OSOBY NIEPEŁNOLETNIE

IMG 6891Dnia 27 października 2019 r. już po raz drugi kargowska publiczność gościła w sali widowiskowej Gminnego Centrum Kultury Kabaret Czesuaf z Poznania. Wszyscy którzy zdecydowali się spędzić niedzielne popołudnie w Gminnym Centrum Kultury w Kargowej, mogli obejrzeć ich nowy przezabawny program pt. „Przedstawienie”. Po trwającym prawie dwie godziny występie artyści tradycyjnie pozowali do zdjęć i rozdawali autografy.

Bilety w cenie 30 zł można było nabyć w Gminnym Centrum Kultury w Kargowej, a także poprzez portal Abilet.pl

1Jesienne Spotkanie z Piosenką Biesiadną pod patronatem Burmistrza Kargowej w Chwalimiu -fotorelacja z 25.10.2019 r.

Foto 1Fotorelacja z imprezy charytatywnej.

Gminne Centrum Kultury w Kargowej serdecznie zaprasza do udziału w V Międzynarodowym Dziecięcym Festiwalu Tańca, który odbędzie się dnia 23 listopada 2019 r. w sali sportowej przy ul. Górnej w Kargowej. Celem festiwalu jest miedzy innymi popularyzacja tańca wśród dzieci i młodzieży oraz wspólna zabawa. Zgłoszenia przyjmujemy do 31 października br.

Regulamin V Międzynarodowy Festiwal Tańca 2019

Ordnung V Międzynarodowy Festiwal Tańca 2019

Formularz zgłoszenia ANMELDEFORMULAR V Międzynarodowy Festiwal Tańca 2019

ZAŁĄCZNIK NR 1 ZGODA INSTRUKTORA

ANHANG NR 1 GENEHMIGUNG DES INSTRUKTORS

ZAŁĄCZNIK NR 2 ZGODA UCZESTNIKA

ANHANG NR 2 GENEHMIGUNG DES TEILNEHMERS

Potwierdzenie_udzialu_projekt_wymiany_2019

Teilnahmebestaetigung_Jugendbegegnung_2019

1368520705 logo pnwm dopisek poziom cmyk

img 6722W dniach 21-22 września 2019 r. w Kargowej, już po raz ósmy odbył się Festiwal Filmu i Teatru im. Macieja Kozłowskiego, festiwal poświęcony pamięci zmarłego dziewięć lat temu kargowianinowi - pierwszemu Honorowemu Obywatelowi Kargowej, znakomitemu polskiemu aktorowi.

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 10 - 15 lat. Zapisy - GCK Kargowa, ul. Browarna 7 tel. 35 25 041.

kurs samoobrona

Zapisy do nowej sekcji GCK Kargowa MAŁY MAJSTERKOWICZ - zapraszamy dzieci w wieku 10 - 13 lat.

maly majsterkowicz

Kabaret Czesuaf wraca z nowym, przebojowym programem! „Przyjęcie” to dwie godziny skeczów i piosenek, przy których nikt nie będzie się nudził. Są przyjęcia rodzinne, są przyjęcia państwowe, przyjęcia bardziej lub mniej oficjalne, ale „Przyjęcie” kabaretu Czesuaf, to jedyne, na którym goście będą płakać ze śmiechu. Można przyjść z osobą towarzyszącą, można przyjść solo, można przyjść w większej grupie. Na naszym „Przyjęciu” goście spotkają prawie prawdziwego króla, prawdziwego hrabiego, jego nie do końca rezolutnego służącego oraz pannę hrabiankę Wątrobiankę. Będzie kolega z liceum, który ze swoim szwagrem robił takie rzeczy, o jakich nam się nawet nie śniło. Wpadną również Jadwiga, Seba i pan profesor z poprzednich programów. Podobno mogą się pojawić nawet osoby znane z pierwszych stron gazet. Menu na „Przyjęciu” jest bardzo obszerne, każdy wybierze kilka smacznych skeczów i przebojowych piosenek na deser. A to wszystko w wykonaniu Olgi, Tomka, Wojtka i Maćka.
Dlatego już dziś wszyscy czujcie się zaproszeni na „Przyjęcie” u Czesuafa!

KUP BILET PRZEZ INTERNET

czesuaf 2019 1

Polsko - Niemiecki Festwial Filmu i Teatru im. Macieja Kozłowskiego.

kozi2019 pl

kozi2019 de