IMG 4289W niedzielę 9 grudnia 2018 r. w Gminnym Centrum Kultury w Kargowej odbyły się mikołajki dla dzieci. Imprezę zorganizowano dzięki współpracy Gminnego Centrum Kultury w Kargowej oraz Rad Rodziców oddziałów 5 i 6 latków Przedszkola Publicznego w Kargowej. Tego dnia licznie zgromadzone dzieci mogły zobaczyć przezabawne przedstawienie przygotowane przez rodziców pn. „Gdzie się podział Święty Mikołaj”. Nie zabrakło również innych atrakcji takich jak wesołe animacje ze wspaniałymi Elfami. Na zakończenie spotkania pojawił się długo wyczekiwany przez wszystkie dzieci Mikołaj, z którym każde dziecko mogło zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, a także jeśli jeszcze ktoś nie zdążył, była możliwość napisania oraz przekazania listu.

Tradycyjnie jak przystało na Mikołaja i tym razem nie zapomniał on o słodkim upominku dla każdego dziecka.