proarte logoProgram realizowany w województwie lubuskim przez Regionalne Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze oraz lokalnych partnerów. Wspiera on edukację kulturalną dzieci i młodzieży uczęszczających do lubuskich szkół.

Jego celem jest diagnoza, integracja i promocja najciekawszych zjawisk kulturowych amatorskiego ruchu artystycznego oraz integracja osób i instytucji współrealizujących program.

Do udziału w programie PRO ARTE zapraszamy każdego, kto działa w placówce oświatowej lub kulturalnej, a chciałby zaprezentować się szerszej publiczności.

Program ma strukturę wieloetapową, a jego zasady określają regulaminy poszczególnych części: Spotkania Grup Jasełkowych, Lubuski Festiwal Piosenki, Lubuska Gala Teatralna, Lubuska Gala Taneczna, Lubuski Konkurs Recytatorski.

Jeśli śpiewasz, tańczysz, recytujesz lub interesuje Cię teatr program PRO ARTE jest właśnie dla Ciebie!

HARMONOGRAM – GMINNE CENTRUM KULTURY W KARGOWEJ

– 15 lutego 2019 r. ELIMINACJE GMINNE LUBUSKIEGO FESTIWALU PIOSENKI , sala widowiskowa Gminnego Centrum Kultury godz. 10:00

Karty zgłoszeń należy składać do 8 lutego 2019 r. na adres Gminnego Centrum Kultury w Kargowej

LFP PRO ARTE 2019 REGULAMIN

LFP PRO ARTE 2019 FORMULARZ ZGŁOSZENIA

ZAŁĄCZNIK NR 2 ZGODA REPREZENTUJĄCEGO PRO ARTE 2019

ZAŁĄCZNIK NR 3 ZGODA UCZESTNIKA PRO ARTE 2019

– 22 lutego 2019 r. ELIMINACJE GMINNE LUBUSKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO, sala widowiskowa Gminnego Centrum Kultury godz. 10:00

Karty zgłoszeń należy składać do 15 lutego 2019 r. na adres Gminnego Centrum Kultury
w Kargowej

LKR PRO ARTE 2019 REGULAMIN

LKR PRO ARTE 2019 FORMULARZ ZGŁOSZENIA

ZAŁĄCZNIK NR 2 ZGODA REPREZENTUJĄCEGO PRO ARTE 2019

ZAŁĄCZNIK NR 3 ZGODA UCZESTNIKA PRO ARTE 2019

W sytuacji braku chętnych do udziału w eliminacjach gminnych w cyklu imprez PRO ARTE 2019 PROGRAM PROMOCJI TWÓRCZOŚCI DZIECI I MŁODZIEŻY organizator zastrzega sobie prawo do odwołania eliminacji gminnych.

Karty zgłoszeń w odpowiednim terminie należy wypełnić i przesłać na adres:

Gminne Centrum Kultury w Kargowej

1. Browarna 7