img 5095Gminne Centrum Kultury w Kargowej serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w XIX Festiwalu Piosenki Dziecięcej "Od Przedszkola do Kargowej", który odbędzie się w dniach 4 - 5 kwietnia 2019 r. w sali widowiskowej Ośrodka Kultury im. W. Blanke w Kargowej.

Festiwal odbywa się w trzech kategoriach wiekowych:

A  przedszkolaki oraz uczniowie klas „0” szkoły podstawowej: od 5 do 7 roku życia (roczniki 2014-2012)

B  uczniowie klas I–III szkoły podstawowej: od 8 do 10 roku życia (roczniki 2011–2009)

C  uczniowie IV–VI szkoły podstawowej: od 11 do 13 roku życia (roczniki 2008-2006)

Każda placówka po eliminacjach środowiskowych może wytypować do udziału w Festiwalu po dwóch uczestników w każdej kategorii wiekowej tj. dwóch solistów lub solistę i zespół wokalny albo dwa zespoły wokalne.

Instruktor, który chce zgłosić Uczestników do udziału w festiwalu jest zobowiązany do wypełnienia i wysłania lub dostarczenia na adres organizatora:

Gminne Centrum Kultury

ul. Browarna 7

66-120 Kargowa

w nieprzekraczalnym terminie do 15 marca 2019 r.

Liczba miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń dokonanych prawidłowo. Do dokonania zgłoszenia w prawidłowy sposób niezbędne jest dostarczenie w terminie wyznaczonym przez organizatora. kompletu dokumentów tj. Prawidłowo wypełniona karta zgłoszenia wraz z załączonym nagraniem akompaniamentu (forma zapisu: WAV lub MP3) oraz załącznikiem nr 1. – Zgoda Instruktora oraz załącznikiem nr 2. – Zgodą Uczestnika.

REGULAMIN XIX OD PRZEDSZKOLA DO KARGOWEJ 2019

KARTA ZGŁOSZENIA 2019