img 6186Dnia 26 kwietnia 2018 r. w sali widowiskowej Gminnego Centrum Kultury w Kargowej odbyło się spotkanie z wolontariuszami 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z Burmistrzem Kargowej Jerzym Fabisiem, Szefem Sztabu WOŚP przy GCK w Kargowej Markiem Buczkowskim, Dyrektorem Zespołu Szkolono – Przedszkolnego Zbigniewem Michalskim oraz Dyrektorem Gminnego Centrum Kultury w Kargowej Waldemarem Ligmą.

Podczas spotkania podsumowano akcję zbiórki pieniędzy w gminie Kargowa, a burmistrz Kargowej wręczył wolontariuszom podziękowania i upominki za ich zaangażowanie.

Szczególne słowa uznania i podziękowania otrzymała Aleksandra Kaźmierska, która również w tym roku wykazała się wyjątkową operatywnością i zebrała do puszki największą kwotę, drugą osobą, co do zebranej kwoty był Maciej Lisiewicz, a następnie Aleksandra Reiner.

Przypominamy, że w tegorocznym finale WOŚP w Kargowej wzięło udział 48 wolontariuszy, którzy zebrali wspólnie kwotę 23 182,01 zł, 53,76 € i 43,35 GBP oraz inne waluty ustanawiając kolejny rekord!