princessaNestle Polska S. A. oddział w Kargowej serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w VI Biegu Princessy, który odbędzie się dnia 2 czerwca br., start o godzinie 12:00 z placu przy ul. Sportowej w Kargowej.

By zostać uczestnikiem Biegu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się poniżej lub na portierni na portierni fabryki Nestle Polska S.A. w Kargowej (forma papierowa), który następnie należy wysłać na adres mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do organizatorów Biegu. Następnie w dniu Biegu tj. 2 czerwca 2018 r. należy dostarczyć formę papierową podpisanego formularza zgłoszeniowego do Biura Zawodów, które będzie czynne w dniu biegu w godzinach: 10:00 do 11:45 – plac przy ul. Sportowej w Kargowej.

Dla pierwszych 100 osób, które dokonają rejestracji, przewidziane są koszulki biegacza, w której powinni wystartować. Odbiór koszulek możliwy w namiocie organizacyjnym Biura Zawodów.

Termin dokonywania zgłoszeń upływa 25 maja 2018 r

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt:

Ewa Kozłowska tel. 600 204 649

Regulamin VI Biegu Princessy

Formularz zgłoszeniowy - VI Bieg Princessy

Mapa trasy VI Biegu Princessy