gckDyrektor Gminnego Centrum Kultury w Kargowej poszukuje specjalisty ds. promocji
i reklamy do Ośrodka Kultury im. Wilhelma Blanke w Kargowej.


Jeśli jesteś zainteresowany pracą, która ma na celu promocję i reklamę imprez organizowanych przez Ośrodek Kultury, planowanie i realizację imprez kulturalnych, przygotowywanie harmonogramu imprez, współpraca z artystami, agencjami artystycznymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność kulturalną prześlij nam swój życiorys wraz
z listem motywującym.


Od kandydatów oczekujemy:
Posiadania dyplomu wyższej uczelni, doświadczenia na podobnym stanowisku, biegłej obsługi komputera i urządzeń biurowych.
Poza tym od kandydata oczekujemy komunikatywności, kreatywności oraz zaangażowania
w wykonywaną pracę.

 

Oferujemy:
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony, pełny wymiar czasu pracy, pracę zmianową, wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego, kwalifikacji i zaangażowania, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Osoby spełniające wymienione warunki prosimy o przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , bądź dostarczenie osobiście do sekretariatu Gminnego Centrum Kultury ul. Słodowa 2, 66-120 Kargowa do dnia 15 marca 2022 roku.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 683526368 bądź 691256000.

Jednocześnie prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r., poz. 922, z późn. zm.)”.

 

/-/ Tomasz Furtak
Dyrektor Gminnego Centrum Kultury
w Kargowej